Przejdź do treści

Sogum-bis

Komplety pianek do mebli tapicerowanych

Komplety pianek do mebli tapicerowanych to niezawodne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją mebli tapicerowanych. Produkujemy różnej grubości pianki, które można łatwo dopasować do wymiarów i kształtów mebli. Nasze pianki charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, dzięki czemu pozwalają na tworzenie trwałych i wygodnych produktów.

Sogum-bis

Pianki do mebli

Pianki charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, dzięki czemu pozwalają na tworzenie trwałych i wygodnych produktów. Dostępne są w różnych rozmiarach i zestawach, co pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb producenta. Dzięki naszym piankom produkcja mebli tapicerowanych staje się łatwiejsza, bardziej efektywna i oszczędna.

Visco memory

Pianka reagująca na temperaturę i wagę. Posiada właściwości odleżynowe, dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia poprawną korektę dla kręgosłupa.

Różne rodzaje mebli

Produkujemy różnej grubości pianki, które można łatwo dopasować do wymiarów i kształtów mebli.

Profesjonalna pomoc

Dzielimy się swoją wiedzą starając się dobrać dla Państwa idealne rozwiązanie, tak aby nasza współpraca była jak najbardziej efektywna.

Kontakt

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania dotyczące naszych produktów lub doradzimy w dobrze odpowiedniego rozwiązania Państwa potrzeby